|
Dekformulieren
Voor deze service heeft u een fokkersnummer nodig
Als uw hengst een dekking heeft verricht of gaat verrichten ten behoeve van een toekomstig veulen met een stamboekpapier of een cruzadopapier, bent u verplicht een īngevuld dekformulier aan de merriehouder af te geven.
U kunt deze formulieren aanvragen bij het stamboek of indien u al een inlogcode heeft voor LGANCCE deze zelf uitprinten. Het zelf uitprinten van een dekformulier kan alleen in het jaar waarin u momenteel verkeerd. Andere en of voorgaande jaren dient u aan te vragen bij het stamboek. Heeft u nog geen inlogcode dan kunt u die aanvragen bij het stamboek Nederland.
Voorwaarden voor het verkrijgen van een dekformulier zijn:
1. u heeft een fokkersnummer bij het stamboek;
2. uw hengst is door het stamboek Apto goedgekeurd;
3. er is een (recent) DNA-profiel van uw hengst aanwezig in de ANCCE databank;
4. De hengst dekt natuurlijk (voor inschrijving in het stamboek na kunstmatige inseminatie moet de hengst het TRC certificaat hebben)
Als u met een PRE hengst een ander ras dekt, dan kan
|
![]() |

